Ma 2014. december 21., vasárnap, Tamás napja van. Holnap Zénó napja lesz.

Klubrádió riport

There seems to be an error with the player !


Visits today:5
Visits yesterday:13
Visits in this month:291
Visits in previous month:558
Visits in this year:7960
Visits in previous year:56226
Visits total:234846
Max.daily visits:1625
Day of max visits:2012-12-03
Max.monthly visits:38659
Month of max visits:2012-10
Impressions today:27
Impressions yesterday:65
Impressions this month:1793
Impressions total:623749
Bots today:16
Date since:2011-01-27
Top 10:
Russian Federation flag 21%Russian Federation (20615)
Hungary flag 21%Hungary (19906)
China flag 15%China (14718)
Ukraine flag 12%Ukraine (11232)
Sweden flag 7%Sweden (6529)
France flag 4%France (3904)
Poland flag 3%Poland (3310)
Germany flag 2%Germany (2283)
United Kingdom flag 2%United Kingdom (1956)
Netherlands flag 1%Netherlands (1208)
96817 visits from 124 countries
Versenyprogramok
2011. augusztus 08. hétfő, 14:12

 

PROGRAM

IDŐPONT

HELYSZÍN

Augusztus 15. hétfő

 

 

 

Jelentkezés

16:00-22:00

Versenyközpont

 

 

 

 

Augusztus 16. kedd

 

 

 

Jelentkezés

8:00-22:00

Versenyközpont

 

Edzés

10:00-18:00

Ruzsa

 

Ünnepélyes megnyitó – Fellép a Zákányszéki Néptánc-
csoport és a Kéknefelejcs Citerazenekar
Köszöntőt mond: Csányi László alpolgármester és
Monspart Sarolta tájfutó világbajnok

20:00

Rendezvényház

 

Nyitó tájfutó buli – Utcabál az Aranyszöm rendezvényház udvarán

21:00-24:00

Rendezvényház

 

 

 

 

Augusztus 17. szerda

 

 

 

Normáltávú verseny

10:00-16:00

Kisszállás

 

Tájbringa

14:00-17:00

Kisszállás

 

Tájékozódási túraverseny

14:00-19:00

Kisszállás

 

Városnézés magyar, angol

16:30

Szeged

 

Térképkiállítás-megnyitó

18:00

Versenyközpont

 

Röszkei Hastánccsoport fellépése

19:30

Rendezvényház

 

Kisszállási verseny eredményhirdetése

20:00

Rendezvényház

 

Nemes Levente népdalénekes

20:30

Rendezvényház

 

Spiralflames tűzzsonglőr társulat

21:00

Rendezvényház

 

Tájfutó buli – Utcabál Dj. Mátraival és Kókaival

21:30-24:00

Rendezvényház

 

 

 

 

Augusztus 18. csütörtök

 

 

 

Rekordkísérlet

9:00

Kisszállás

 

Normáltávú verseny

10:00-16:00

Kisszállás

 

Tájbringa

14:00-17:00

Kisszállás

 

Víztorony városnézés

17:00-18:00

Szeged-Szent István tér

 

Zsinagóga látogatás

18:00-19:00

Szeged-Zsinagóga

 

Microsprint

15:00-18:00

Mórahalom, Kossuth Park

 

Domaszéki Népdalkör fellépése

19.30

Rendezvényház

 

Kisszállási verseny eredményhirdetése

20:00

Rendezvényház

 

Tóth Jonatán musical énekes

20:30

Rendezvényház

 

Spiralflames tűzzsonglőr társulat

21:00

Rendezvényház

 

Tájfutó buli – Utcabál Dj. Mátraival és Kókaival

21.30–24.00

Rendezvényház

 

 

 

 

Augusztus 19. péntek

 

 

 

Trail-o

9:00-13:00

Mórahalom

 

Vadaspark látogatás

9:00-13:00

Szeged-Vadaspark

 

Móra Ferenc Múzeum látogatás

10:00-11:00

Szeged

 

Dóm tornyából városnézés

11:00-12:00

Szeged

 

Rövidtávú verseny

14:00-17:00

Mórahalom

 

Mobil-o

16:00-19:00

Mórahalom

 

Bordányi Borostyán Népdalkör és Sana hastánccsoport fellépése

19:30

Rendezvényház

 

Mórahalmi verseny eredményhirdetés

20:00

Rendezvényház

 

Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola néptánccsoportja

20:30

Rendezvényház

 

Tájfutó buli – Utcabál Dj. Mátraival és Kókaival

21:00-24:00

Rendezvényház

 

Szellemek éjszakája

22:00-24:00

Mórahalom

 

 

 

 

Augusztus 20. szombat

 

 

 

Normáltávú verseny

10:00-16:00

Ásotthalom

 

Tájduatlon

16:00-19:00

Ásotthalom

 

Sörváltó

16:00-19:00

Ásotthalom

 

Forráskúti népdalkör

19:30

Rendezvényház

 

Ásotthalmi verseny eredményhirdetése

20:00

Rendezvényház

 

Mórahalmi Kötélugró Csoport – Kötélugró Show

20:30

Rendezvényház

 

Élőzenés nosztalgia utcabál

21:00-24:00

Rendezvényház

 

 

 

 

Augusztus 21. vasárnap

 

 

 

Normáltávú verseny

10:00-16:00

Ásotthalom

 

Eredményhirdetés

15:00

Ásotthalom

 

PROGRAM
IDŐPONT
HELYSZÍN
Augusztus 15. hétfő
Jelentkezés
16:00-22:00
Versenyközpont
Augusztus 16. kedd
Jelentkezés
8:00-22:00
Versenyközpont
Edzés
10:00-18:00
Ruzsa
Ünnepélyes megnyitó – Fellép a Zákányszéki Néptánc- csoport és a Kéknefelejcs Citerazenekar Köszöntőt mond: Csányi László alpolgármester és Monspart Sarolta tájfutó világbajnok
20:00
Rendezvényház
Nyitó tájfutó buli – Utcabál az Aranyszöm rendezvényház udva-rán
21:00-24:00
Rendezvényház
Augusztus 17. szerda
Normáltávú verseny
10:00-16:00
Kisszállás
Tájbringa
14:00-17:00
Kisszállás
Tájékozódási túraverseny
14:00-19:00
Kisszállás
Városnézés magyar, angol
16:30
Szeged
Térképkiállítás-megnyitó
18:00
Versenyközpont
Röszkei Hastánccsoport fellépése
19:30
Rendezvényház
Kisszállási verseny eredményhirdetése
20:00
Rendezvényház
Nemes Levente népdalénekes
20:30
Rendezvényház
Spiralflames tűzzsonglőr társulat
21:00
Rendezvényház
Tájfutó buli – Utcabál Dj. Mátraival és Kókaival
21:30-24:00
Rendezvényház
Augusztus 18. csütörtök
Rekordkísérlet
9:00
Kisszállás
Normáltávú verseny
10:00-16:00
Kisszállás
Tájbringa
14:00-17:00
Kisszállás
Víztorony városnézés
17:00-18:00
Szeged-Szent István tér
Zsinagóga látogatás
18:00-19:00
Szeged-Zsinagóga
Microsprint
15:00-18:00
Mórahalom
Domaszéki Népdalkör fellépése
19.30
Rendezvényház
Kisszállási verseny eredményhirdetése
20:00
Rendezvényház
Tóth Jonatán musical énekes
20:30
Rendezvényház
Spiralflames tűzzsonglőr társulat
21:00
Rendezvényház
Tájfutó buli – Utcabál Dj. Mátraival és Kókaival
21.30–24.00
Rendezvényház
Augusztus 19. péntek
Trail-o
9:00-13:00
Mórahalom
Vadaspark látogatás
9:00-13:00
Szeged-Vadaspark
Móra Ferenc Múzeum látogatás
10:00-11:00
Szeged
Dóm tornyából városnézés
11:00-12:00
Szeged
Rövidtávú verseny
14:00-17:00
Mórahalom
Mobil-o
16:00-19:00
Mórahalom
Bordányi Borostyán Népdalkör fellépése
19:30
Rendezvényház
Mórahalmi verseny eredményhirdetés
20:00
Rendezvényház
Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola néptánccsoportja
20:30
Rendezvényház
Tájfutó buli – Utcabál Dj. Mátraival és Kókaival
21:00-24:00
Rendezvényház
Szellemek éjszakája
22:00-24:00
Mórahalom
Augusztus 20. szombat
Normáltávú verseny
10:00-16:00
Ásotthalom
Tájduatlon
16:00-19:00
Ásotthalom
Sörváltó
16:00-19:00
Ásotthalom
Forráskúti népdalkör
19:30
Rendezvényház
Ásotthalmi verseny eredményhirdetése
20:00
Rendezvényház
Mórahalmi Kötélugró Csoport – Kötélugró Show
20:30
Rendezvényház
Élőzenés nosztalgia utcabál
21:00-24:00
Rendezvényház
Augusztus 21. vasárnap
Normáltávú verseny
10:00-16:00
Ásotthalom
Eredményhirdetés
15:00
Ásotthalom