Hely Rajtsz Név Szül Klub Orsz Idő Kül.
F21BR (45) 5.7 km 17 ep
1 1394 Zsebeházy Zsolt 78 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó HUN 39:27 0:00
2 1395 Szakál Péter 71 KAL Kalocsai SE HUN 41:36 2:09
3 1372 Zai Bálint 86 SPA Tabáni Spartacus Sport és HUN 41:44 2:17
4 1354 Oszlovics Ádám 85 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó HUN 41:46 2:19
5 1365 Polomski Mateusz XLDZ Orientus Lodz POL 42:42 3:15
6 1400 Ferenczi Krisztián 87 ETC Egri Testedző Club HUN 43:05 3:38
7 1382 Meichl Márton 81 TTE Tipo Tájfutó és Környezet HUN 43:23 3:56
8 1355 Takács Krisztián 77 BSC Balatonfüredi SC HUN 43:38 4:11
9 1398 Szlávik Zoltán dr. 73 TTE Tipo Tájfutó és Környezet HUN 44:40 5:13
10 1386 Juhász György 73 MAF Műegyetemi Atlétikai és F HUN 45:13 5:46
11 1384 Batta István 80 TTE Tipo Tájfutó és Környezet HUN 45:49 6:22
12 1352 Sági Péter 76 MAF Műegyetemi Atlétikai és F HUN 46:24 6:57
13 1392 Petró Árpád 80 FSC Futárok SC HUN 46:27 7:00
14 1349 Repka Dániel 91 ETC Egri Testedző Club HUN 48:36 9:09
15 1367 Radanovic Vladan 80 XDOR DIF Orienteering Club SRB 51:38 12:11
16 1351 Horváth Pál 82 EK Egyesületen kívüli HUN 52:22 12:55
17 1378 Filó Bernát 90 DIS DISZ Kulturális és Sporte HUN 52:25 12:58
18 1396 Kersity András 90 PVS Pécsi Vasutas SK HUN 53:30 14:03
19 1361 Dankó István 69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet HUN 54:49 15:22
20 1360 Borsi Ferenc 68 NAV Navigátor SE HUN 55:06 15:39
21 1387 Hende András 81 JSS Jánosháza SK HUN 55:11 15:44
22 1375 König Rudolf 90 XAYL Ady Líceum SC ROM 55:17 15:50
23 1356 Füleki Dániel 86 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub HUN 56:46 17:19
24 1399 Finta Zoltán MAT Mazsola Tájfutó és Termés HUN 59:33 20:06
25 1380 Bujdosó Sándor 66 NAV Navigátor SE HUN 60:00 20:33
26 1370 Kiss Péter 85 PAK Paksi SE HUN 61:06 21:39
27 1359 Erdős Gergely 93 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás HUN 62:26 22:59
28 1350 Hegedűs Károly dr. 81 TTE Tipo Tájfutó és Környezet HUN 65:50 26:23
29 1418 Kurusa Gergely 80 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó HUN 67:24 27:57
30 1376 Tőkés Attila 90 XKLO Kolozsvari TranSilva ROM 67:46 28:19
31 1368 Hideg Nándor 86 HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó HUN 68:47 29:20
32 1388 Zigic Goran XOAK OAK Novi Sad SRB 71:46 32:19
33 1363 Dickmann Sándor 80 DIS DISZ Kulturális és Sporte HUN 73:10 33:43
34 1391 Gion János Tamás 68 KAL Kalocsai SE HUN 78:57 39:30
35 1353 Németh László SFC Széchenyi István Egyetem HUN 122:09 82:42
36 1358 Bölkei Zsolt 78 SPA Tabáni Spartacus Sport és HUN 172:39 133:12
1374 Hidas Zoltán 79 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S HUN hiba
1366 Kovács Gábor 86 ETC Egri Testedző Club HUN hiba
1364 Mészáros Bence 84 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódás HUN hiba
1383 Balogh Péter 77 FSC Futárok SC HUN n.i.
1371 Egri Botond 77 KFK KFKI Petőfi Sportkör HUN n.i.
1379 Morandini Miklós 89 SPA Tabáni Spartacus Sport és HUN n.i.
1362 Vukadinovic Nenad XDOR DIF Orienteering Club SRB n.i.
1373 Tömösközy Tamás 74 THT Tapolcai Honvéd SE HUN n.i.
1357 Topán László 80 PVS Pécsi Vasutas SK HUN n.i.
Vissza a fő ablakba